Vadies pēc sajūtām.

2018-11-08 00:00:00

Attīstot savus projektus, mēs nevēlamies būt pragmatiski. Sausi un bez atlikuma. Bieži sev uzdodam jautājumu – kas ir mājas? Kas veido šo dabisko sajūtu, kad esi pārkāpis pār slieksni, nometis ikdienas mantas, novilcis rūpju mēteli, ikdienas skrējiena kurpes, pār lūpu kaktiņiem nosauc : “Beidzot, mājās!”.

Kādam tās ir svētdienas pankūkas, kādam pilnīgs miers, kādam silta vanna vai mīļākās čības. Kādam tā ir vide, kas atrodas apkārt. Mums, KBO komandai, tie ir cilvēki. Cilvēki, kas izvēlās mūsu projektu saukt par mājām. Cilvēki, kas mūs iedvesmo neapstāties un turpināt iesākto. Cilvēki, kas mūsu projektos rod šo dabisko sajūtu – māja. Piemēram, Elīna. Viņas ieguvums ir projekta balkons, tas siltā laikā kalpo par vēl vienu “istabu”: “Mani piesaistīja praktiskais dzīvokļa plānojums un lielais balkons. Tas kalpo kā papildus „vasaras istaba”, tajā var baudīt siltus vakarus. Noteikti jāatzīmē arī apkārtnes lieliskā infrastruktūra. Blakus atrodas Anniņmuižas parks, Volvo centrs, jauns veloceliņš, lielveikali, kafejnīcas un daudz kas cits. Ātri var nokļūt gan Jūrmalā, gan Rīgas Centrā”.

“Nebaidāties sapņot, jo šeit ir iespējas”, tā domā viens no projekta aktīvākajiem pāriem Andris un Elīna. Starp ikdienas darba pienākumiem, viņi atrod laiku gan atpūtai , gan mājas darbiem. Jaunais pāris spēj novērtēt mūsu projekta tehniskos risinājumus.

“Izcils projekts divām personām par pieņemamu cenu! Optimāls ar vienu bērnu līdz 2 gadu vecumam. Nepieciešamības gadījumā dzīvoklis būs viegli izīrējams. Imanta mums ir ģeogrāfiski izdevīga vieta. Vecāki dzīvo Piņķos, darbs Rīgā, 7km attālumā, vilciens Rīga - Jūrmala – Rīga, 10 min attālumā, blakus atrodas veloceliņš Rīga - Jūrmala - Rīga, lidosta netālu, kas ir būtiski komandējumu gadījumos. Mūs aizrauj aktīvā atpūta, ceļošana, hobija līmenī straujūdens slaloma airēšana, brīvos brīžos MTB. Citiem jaunajiem pāriem iesakām, sapņot un nebaidīties realizēt savus sapņus, jo te ir iespējas, tās tikai jāsameklē. Izvēloties īpašumu, sarēķinājām ikmēneša uzturēšanas izdevumus, konkrētā dzīvokļa atrašanās vietu mājā (skatu ārpus loga, saules rotāciju, dzīvokļa izkārtojumu), apkārtējos faktorus, kas var ietekmēt atpūtu dzīvoklī- sienu skaņas izolācija, dzīvokļa komunikācijas stāvokli un citus faktorus” stāsta Andris un Elīna.

“Trīs ceturtdaļas cilvēcīgās laimes ir ģimenē, viss pārējais tikai ceturtdaļa”, Bartuseviču ģimenei patīk Zumba un futbols, kā arī mūsu plānojumi.

“Šo jauno projektu izvēlējāmies kvalitātes, saprātīgās cenas un pārdomātā plānojuma dēļ. XL izmēra plānojuma dzīvoklī katram bērnam ir sava istaba, arī ciemiņus pie sevis varam uzņemt. Lielai ģimenei - lielāks plānojums. Imantā ir viss, kas nepieciešams ērtai ikdienas dzīvei: veikali, skolas , bērnudārzi, parks un mežs tuvumā. Gan Rīgas centrs, gan Jūrmala atrodas 15 minūšu brauciena attālumā. Pie tam, tuvējā infrastruktūra ir piemērota mūsu hobijiem - mums patīk gatavot, mamma apmeklē Zumbu, tētim patīk futbols un hokejs. Ja meklējat mājokli ģimenei, mēs iesakām atnākt apskatīties Akācijas. Šī ir laba vieta ģimenei ar bērniem”.

Ābeļu ģimene atgādina, mājvietu rada apkārtējā vide un blakus esošie kaimiņi: “Vēlējāmies jaunu un kvalitatīvu dzīvojamo platību. Bērni ir priecīgi, ka mājas tuvumā ir bērnu laukums.Tur viņi var iepazīties un sameklēt sev jaunus draugus. Mēs šeit jūtamies droši un komfortabli. Arī mana sieva jau ir iepazinusies ar jaunajām māmiņām, ar kurām viņa var pārrunāt kopīgas tēmas”.

“Mēs esam sportiska ģimene, visiem patīk skriet, tādēļ mums ir svarīgi, lai blakus mājām atrodas vieta, kur varam nodarboties ar savu mīļāko sporta veidu. Veloceliņš, Anniņmuižas parks un apkārtējie meži ir ideāla vieta skriešanai. Blakus dzīvesvietai atrodas vingrošanas stieņi, tie palīdz „ izstaipīties” pēc skrējena. Kad ārā ir ekstremāli laika apstākļi, tad nodarboties ar sportu var sporta zālēs, tās atrodas netālu.

Izvēle par labu L izmēra dzīvoklim bija saistīta ar to, ka ģimenē ir divi bērni, pusaudzis un zīdainis. Pēc pāris gadiem, viesistabu iespējams sadalīt un iegūt vēl nelielu platību, lai katram bērnam būtu savs stūrītis. Protams, arī cenai bija nozīme.

Mans ieteikums ģimenei ir tāds, ja vēlas drošību, labu kvalitāti, labu skaņas izolāciju dzīvoklī un visu iepriekš minēto, tad šis dzīvokļa variants ir vispiemērotākais”.

Mēs priecājamies, ka mūsu, nu jau otrais projekts- Akācijas, būs mājvieta vairākiem simtiem cilvēku. Tā ir lieliska motivācija, piedāvāt cilvēkiem dzīvesvietu mūsu projektā.

KBO komanda.

Kontakti

SIA KBO Jaunmoku iela 34, Rīga, Latvija, LV-1046 E-pasts: info@kbo.lv
Nosūti ziņu
Sūtīt
Pieteikums saņemts