Šogad interjerā dominē lielformāta māksla

2019-01-21 11:33:43

Jauns gads iezīmē jaunu sākumu, skaistas pārmaiņas. Interjeru modē krasi kāpumi un kritumi ik gadu nav vērojami. Par šī gada lielāko nomaiņu, uzskatāms, skandināvu pelēkais minimālisms pret droši košiem toņiem. Šogad īpaši aktuāli būs antīku vai koka/metāla paštaisītu mēbeļu akcenti.

Dekorācijās aktuālākais ir lielformāta gleznas. Nekas nav par lielu, ko var ienest dzīvoklī. Nevajag baidīties no ģeometrisku formu motīviem, abstrakcijas un spilgtiem toņiem.

r1

Guļamistabā aktuāli būs mīksta un mājīga gulta ar augsti polsterētu galvgali dārgakmeņu toņos- tumši violets, smaragdzaļš un topāzs ar dabīgu samtu, kas Jūs ievīs ciešā miegā un labos sapņos.

r2

Vannas istabās joprojām saglabājās melnā krāsa, savukārt, koka detaļās vērojama pakāpeniska pāreja no skandināviski gaišā uz amerikāniski tumšo. Mēbeļu modē paliek 'less is more' jeb “jo mazāk, jo labāk”. Multifunkcionālas, pēc pasūtījuma piemērotas, precīzi vajadzīgajai vietai izvēlētās mēbeles. Ģeometriskas fromas metāli, melnināts hroms un misiņš neierastās mākslinieciskās formās. Kapars paliek 2018.gadā.

r3

Virtuves dizainā, uzsvars tiek likts uz marmora tekstūru un košiem, samta polsterējumem. Joprojām mēbeļu virsmās tiek izmantots naturāls koks. Modernākais tonis šogad- ' hunter green' jeb “mednieku zaļais” un tā nokrāsas. Sienu krāsojums- precīzi virtuves tonī. Virtuves dizainā var spēlēties apvienojot klasiskas detaļas ar modernām. Aktuāli būs arī kontrasti- tumšas virsmas, gaišas fasādes, ādas detaļa rokturos.

r4

Dizaina padomus sagatavoja Laura Liberte. Aktuālās tendences dzīvokļu dizainā ir apskatāmas jaunajā projektā Akācijas.

Kontakti

SIA KBO Jaunmoku iela 34, Rīga, Latvija, LV-1046 E-pasts: info@kbo.lv
Nosūti ziņu
Sūtīt
Pieteikums saņemts