"Akācijas" iedzīvotāji veiksmīgi izmanto ALTUM programmas iespējas

2020-07-14 09:00:00

Mājokļa izvēles un iegādes process mēdz būt izaicinājumiem pilns. Pircēji, kas labprāt izvēlētos mājokli jaunajā projektā, raizējas par finansiālo pusi, jo šaubās vai var to atļauties, un ar kādām izmaksām jārēķinās, lai būtu iespējams dzīvot jaunā un mūsdienīgā dzīvoklī ar attīstītu apkārtējo infrastruktūru, labiekārtotu pagalmu un citām priekšrocībām.

Patiesībā, iegādāties mājokli jaunajā projektā ir vienkārši, jo šobrīd pieejamas vairākas ALTUM programmas, kas šo procesu padara saprotamu un finansiāli vieglāk īstenojamu. Piemēram, lielākā daļa projekta "Akācijas" iedzīvotāju, savus mājokļus iegādājušies tieši ar ALTUM palīdzību.

Atbalsta programmas šobrīd pieejamas gan ģimenēm ar bērniem, gan jaunajiem speciālistiem. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi ar klientiem, kuri jau iegādājušies savu īpašumu "Akācijās" ar ALTUM programmu palīdzību, projekta attīstītājs "KBO" sagatavojis uzskatāmus piemērus par katru no projekta dzīvokļu tipiem, parādot ieguvumus un kopējās izmaksas.

Piemēram, 78 m2 plašam trīs guļamistabu dzīvoklim "Akācijās", pirmā iemaksa bez ALTUM programmas būtu EUR 19 062, bet ar programmas palīdzību – EUR 6 354. Zemesgrāmatas valsts nodeva sastādītu EUR 600 nevis EUR 2100, bet bankas aizdevuma noformēšanas komisija netiktu piemērota (standarta gadījumā – EUR 540).

* ALTUM ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas ar finanšu instrumentiem (aizdevumiem, garantijām, ieguldījumiem riska kapitāla fondos u.c.) nodrošina finansējumu jomās, kuras valsts ir izvirzījusi kā svarīgas un atbalstāmas, un kurās pietiekamā apjomā nav pieejams kredītiestāžu finansējums. Programmu īstenošanai tiek izmantots Latvijas un ES fondu finansējums.

Raksta oriģinālversija City24.lv apskatāma šeit.

Kontakti

SIA KBO Jaunmoku iela 34, Rīga, Latvija, LV-1046 E-pasts: info@kbo.lv
Nosūti ziņu
Sūtīt
Pieteikums saņemts