Visi jaunumi

Nekustamā īpašuma tirgū piedāvājumu diktē tūkstošgades paaudze

Nekustamā īpašuma tirgū šobrīd vērojama aktivitāte – ko veicinājusi iedzīvotāju labklājības līmeņa pieaugums, cenu kāpums īres tirgū, kas nereti pārsniedz kredīta maksājuma summas, kā arī banku interese kreditēt pirkumus jaunajos projektos.

Vadies pēc sajūtām.

Attīstot savus projektus, mēs nevēlamies būt pragmatiski. Sausi un bez atlikuma. Bieži sev uzdodam jautājumu – kas ir mājas? Kas veido šo dabisko sajūtu, kad esi pārkāpis pār slieksni, nometis ikdienas mantas, novilcis rūpju mēteli, ikdienas skrējiena kurpes, pār lūpu kaktiņiem nosauc : “Beidzot, mājās!”.

Ekonomiskās klases dzīvoklis – investīcija ar atdevi līdz pat 10%

Šobrīd nekustamā īpašuma tirgū jauno projektu segmentā vērojama zināma rosība, ko pamato ne tikai iedzīvotāju vēlme pēc labākas mājvietas, bet arī racionāli izsvērts lēmums par dzīvokli kā ilgtermiņa investīciju. Iedzīvotājiem, kuriem šobrīd ir brīvi finanšu līdzekļi, iegādājoties neliela izmēra dzīvokli un to izīrējot, ienesīgums no darījuma svārstās 7% līdz pat 10% robežās. Tos nevar salīdzināt ar banku “īpašiem” depozītu piedāvājumiem ar 2% likmi. Kā tas iespējams un kas būtu jāņem vērā, ieguldot līdzekļus nekustamajā īpašumā?

Spāru svētki jaunajā daudzdzīvokļu projektā “Akācijas”.

Jaunajā projektā “Akācijas” nosvinēti spāru svētki, kas simbolizē brīdi, kad apjomīgākie būvniecības darbi ir pabeigti. Dzīvokļu komplekss atrodas Imantā un tajā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē.

KBO attīsta vēl vienu nekustamo īpašumu projektu Imantā – četru daudzdzīvokļu māju kompleksu “Akācijas”.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” uzsācis dzīvokļu rezervāciju jaunā projektā “Akācijas” Imantā, Rīgā. Dzīvokļu kompleksā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada nogalē. Projekta realizēšanā tiks investēti vairāk nekā 15 miljoni eiro.

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU ATTĪSTĪTĀJS: VĒROJAMS NOZĪMĪGS INTERESES PIEAUGUMS PĒC EKONOMISKĀS KLASES DZĪVOKĻIEM JAUNAJOS PROJEKTOS

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas Rīgā attīsta ekonomiskās klases daudzdzīvokļu namus “Imantas Ozoli”, četru mēnešu laikā kopš otrās daudzdzīvokļu ēkas nodošanas ekspluatācijā pārdevis jau 60% no visiem dzīvokļiem.

PĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJAS SANITAS ZĒRVENAS VIEDOKLIS PAR PIRCĒJU PARADUMIEM

Luksus un ekstras vairs sen jau nav prioritātes, iegādājoties mājokļus. Kāpēc? Jo tas ievērojami sadārdzina dzīvokļu uzturēšanas izmaksas un iedzīvotāji par to nevēlas maksāt. Pirms krīzes gados celtajās mājās saunas un trenažieru zāles nu ir pārvērstas par noliktavām.

SIA “KBO” AR LEPNUMU PIEDĀVĀ JAUNO PROJEKTU “IMANTAS OZOLI”

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA “KBO” ir uzsācis dzīvokļu rezervāciju jaunajā projektā ”Imantas Ozoli”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 82, k-1. Šis ir pirmais dzīvojamās mājas projekts, kurā katrs dzīvoklis plānots, balstoties uz iemītnieku vajadzībām.